haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

ŞEFKAT TEPE SON BÖLÜM İZLE - ŞEFKAT TEPE 147. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

Ana Sayfa » Magazin » ŞEFKAT TEPE SON BÖLÜM İZLE - ŞEFKAT TEPE 147. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE haberi
13 Nisan 2014 Pazar, 09:53
Samanyolu TV'nin sevilen dizisi Şefkat Tepe 147. bölümü ile ekranlara geldi. Şefkat Tepe 147. yeni bölüm yine gündeme bomba gibi düştü. Şefkat Tepe 147. yeni bölümde heyacan bitmek bilmiyor. Şefkat Tepe 147. yeni bölüm full hd tek parça izle....
ŞEFKAT TEPE SON BÖLÜM İZLE - ŞEFKAT TEPE 147. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE
Samanyolu TV'nin sevilen dizisi Şefkat Tepe 147. bölümü ile ekranlara geldi. Şefkat Tepe 147. son bölümde heyecan fırtınası yine zirve yaptı Şefkat Tepe 147. son bölüm yine gündeme bomba gibi düştü.Şefkat Tepe 147. son bölüm Şefkat Tepe hayranlarını ekran başına kilitledi. Şefkat Tepe 147. yeni bölümde Sungurlar’dan ayrılmak isteyen Aslı’yı ikna etmeye çalıştı. Peki Şefkat Tepe 147. son bölümde başka neler yaşandı? Şefkat Tepe 147. bölümde yine müthiş opersayon sahneleriyle geceye damgasını vurdu. Şefkat Tepe müthiş opersayon sahneleriyle Cumartesi gecelerinin vazgeçilmezi haline geldi. Şefkat Tepe 147. son bölüm Samanyolu TV'den canlı olarak yayınladı. Şefkat Tepe 147. son bölümü full hd olarak olarak bugun.com.tr'den izleyebilirsiniz...

ŞEFKAT TEPE 147. BÖLÜMÜ FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINŞEFKAT TEPE 147. BÖLÜM FRAGMANI İZLEŞEFKAT TEPE 147. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Türkiye komşu ülkelerde yaşanan olaylar yüzünden tehlike altındadır. Bu durumdan yararlanmak isteyen Kudüs Ordusu, Türkiye’de eylemler ve sabotajlarla kaos ortamı oluşturmak için harekete geçer. Bu sırada oğlunu ziyaretten dönen Naza, Kudüs Ordusu’nda yaşanan olayla ilgili ilginç bir infaz görüntüsüne ulaşır. Yaşanan gelişme üzerine operasyona başlayan Sungurlar, Kudüs Ordusu’nun liderine ulaşmak için Suriye’ye gider. Ancak beklenmeyen olaylar yaşanır. Çünkü Serdar Komutan ve Doktor büyük tehlike altındadır. Diğer bir yanda Şahin, Sungurlar’dan ayrılmak isteyen Aslı’yı ikna etmeye çalışır. Ancak Aslı’nın ailesiyle ile ilgili bilmediği yeni bilgilerin ortaya çıkması olayın seyrine bambaşka bir boyut kazandırır.


ŞEFKAT TEPE 146. SON BÖLÜM FULL İZLE


ŞEFKAT TEPE 146. SON BÖLÜM FRAGMANI 

ŞEFKAT TEPE 145. BÖLÜM TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

.

ŞEFKAT TEPE 146. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Keskin nişancının hedefinde olan Serdar ve Şahin, Sungurlar timinden şehit olan askerlerin naaşına ulaşmaya ve intikamlarını almaya çalışır. Ancak keskin nişancı bir an bile peşlerini bırakmaz. Şehitlerin nereye götürüldüğüne dair önemli bir ipucu bulan Serdar, keskin nişancının kurduğu tuzakları bozmaya ve şehitleri onun elinden almaya kararlıdır.

Diğer bir yanda Aslı, Naza ve Doktor yardım edebilmek için derhal harekete geçerler. Karargahta ise şüpheli görülen Binbaşı, keskin nişancı ile buluşur ve ilginç gelişmeler yaşanır. Bu sırada boş durmayan örgüt, seçimleri manipüle etmeye ve bölgeyi karıştırmaya devam ederken, Havin yaşanan olayları fark etmeye başlar.ŞEFKAT TEPE 145. BÖLÜM FRAGMANI İZLE: