haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

17 yaşındaki Soner Kıp Hadise'yi ağlattı- O SES TÜRKİYE

Ana Sayfa » Magazin » 17 yaşındaki Soner Kıp Hadise'yi ağlattı- O SES TÜRKİYE haberi
01 Ekim 2013 Salı, 12:39
O Ses Türkiye yeni bölümüyle izleyiciyi yine ekran başına topladı. O Ses Türkiye'nin yeni bölümüne Malkara'dan yarışmaya katılan 17 yaşındaki Soner Kıp damga vurdu. O Ses Türkiye'de Soner Kıp, Hadise'yi ağlattı...
17 yaşındaki Soner Kıp Hadise'yi ağlattı- O SES TÜRKİYE
Sevilen yarışma O Ses Türkiye, yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Birbirinden ilginç yarışmacıların yer aldığı O Ses Türkiye'nin yeni sezonu çok konuşulaca. O Ses Türkiye'de yeni bölüme Malkara'dan yarışmaya katılan 17 yaşındaki Soner Kıp damga vurdu. Hadise ve Gökhan Özoğuz'un döndüğü Soner Kıp, jüri üyelerinden Hadise'yi seçti.

Tekirdağ, Malkara'dan O Ses Türkiye'ye katılan Soner Kıp isimli yarışmacı ekranları başındakilere ve jüri üyelerine duygu dolu dakikalar yaşattı. Gırtlak kanseri olan babası için "Senede Bir Gün" şarkısını seslendiren Soner Kıp sesiyle herkesi kendine hayran bıraktı. Athena Gökhan Özoğuz,  şarkıyı dinledikten 1 dk sonra hemen döndü. Kararsız kalan Hadise şarkının sonlarına doğru döndü. Jüri üyeleri "Senede Bir Gün" şarkısını seslendiren sesin bir kadına ait olduğuna çok emin görünüyorlardı. Jüri üyeleri döndüklerinde karşılarında Soner’i buldular ve bu duruma çok şaşırdılar.

Babası gırtlak kanseri olduğu için okuluna devam edemeyen ve 10 yaşında hayata atılmak zorunda kalan Soner Kıp'ın hayat hikayesi Hadise’yi gözyaşlarına boğdu.