haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

Survivor 2014 Son Bölüm Fragmanı İzle (Star Tv) - Survivor Son Bölüm İzle

Ana Sayfa » Magazin » Survivor 2014 Son Bölüm Fragmanı İzle (Star Tv) - Survivor Son Bölüm İzle haberi
07 Nisan 2014 Pazartesi, 15:26
Star TV ekranlarının dikkatle takip edilen programı Survivor'da heyecan devam ediyor. Survivor yeni bölümü ile yine nefesleri kesiyor. Amansız bir mücadelenin yaşandığı Survivor adasında neler oluyor? Survivor'da bu hafta kim elenecek? Survivor ile ilgili tüm detaylar bugun.com.tr'de
Survivor 2014 Son Bölüm Fragmanı İzle (Star Tv) - Survivor Son Bölüm İzle
Star TV ekranlarının dikkatle takip edilen programı Survivor'da heyecan devam ediyor. Survivor yeni bölümü ile yine nefesleri kesiyor. Amansız bir mücadelenin yaşandığı Survivor Adası'nda neler oluyor? Ünlüler ve Gönüllüler arasındaki rekabet kızışıyor! Bu akşam heyecan yine dorukta. Adadan kim ayrılacak? Survivor yeni bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Survivor yeni bölüm fragmanı hemen aşağıda. Survivor son bölüm fragmanı izle. Survivor son bölüm fragmanı ve Survivor hakkındaki tüm detaylar bugun.com.tr'de...

SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI HD İZLESURVİVOR YENİ BÖLÜM FULL HD İZLE

Yeni Bölümüyle Bu Akşam 20.00'da Star'da!

Ünlüler ve Gönüllüler Arasındaki Rekabet Kızışıyor! Bu Akşam Heyecan Yine Dorukta, Adadan kim ayrılacak?

Yedinci sezonuna çok daha güçlü başlayan Survivor, eleme günüyle ekranda. Yeni sezon, on altıncı bölümü ile ekrana gelecek programda bu akşam bir yarışmacı adaya veda edecek. Daha ilk gününden itibaren büyük çekişmeye sahne olan adada  heyecanlı bir bekleyiş var...

Heyecan, adrenalin, gerilim, öfke, açlık, arkadaşlık, yardımlaşma, güç, denge, yüzme, koşu ve güç mücadelesi... Tüm bunları aynı programda bulabilirsiniz. Dominik Cumhuriyeti’nde devam eden televizyon tarihinin en zorlu yarışması Survivor,  yine çok konuşulacak bir bölümle daha ekrana gelecek.

Adadan kim ayrılacak?

Bu akşamki yarışma kıran kırana geçecek ödül ve dokunulmazlık oyunlarının yanı sıra, bir de vedaya sahne olacak. Bu akşam adada mücadele eden yarışmacılarından birinin ateşi sönecek ve yarışma dışı kalacak. İzleyici oylarıyla belli olacak bu isim kim olacak? Yarışmacılar kadar izleyicilerin de büyük bir merakla beklediği bu an bütün heyecanıyla ekrana gelecek. İlk hafta sonunda SSM oylaması ile izleyicilerin favorisi seçilen isim de açıklanacak.

Yayın Günü: 7 Nisan Pazartesi

Yayın Saati: 20.00

Survivor Eda Özerkan'dan şaşırtan itiraflar!

Survivor Ünlüler takımından ayrılan, Eda Özerkan, yarışmayla ve adada yaşadıklarıyla ilgili çok özel şeyler anlattı. İşte o röportaj...

İlk başta insanlara güvendiğini belirten Özerkan 'Adadaki erkekler, 'Kadınlar daha çok dedikodu yapar' tezini yıktı' dedi.

Survivor'dan geleli kısa bir süre oldu. Alışabilidiniz mi geri döndükten sonra?

Yaklaşık iki hafta oldu. Uzun zamandır yemek yiyemiyorum. Çünkü mide kabul etmiyor. 10 gram yiyorum, 11'de mideye sinyal gidiyor ve çıkarmak zorunda kalıyoruz. Az az beslenip, sıvı şeyler tüketmeye çalışıyorum. Çok uzun süre etsiz kaldım. Gelir gelmez et yedim ve yer yemez lavaboya koşturmak zorunda kaldım. Hâlâ eskisi gibi yemek yiyemiyorum. Duşa girmek istedim yarım saat duşa baktım. Yatakta yatamadım, yere yastık yorgan atıp yerde yattığım bile oldu. Sabah 5'te bile gözlerim açık.

İÇİMDEKİ AMAZONU AİT OLDUĞU YERE GÖTÜRMEK İSTEDİM

Dışarıdan çok naif ve kolay incinebilen biri gibi görünüyorsunuz. Survivor'a gitme kararını nasıl aldınız?

O adrenalini, heyecanı sonuna kadar yaşamak, içimdeki amazonu ait olduğu yere götürmek istedim. İçimde hakikaten bir amazon var. Normal hayatımda da hareketli ve adrenalini tavan yaşayan bir insanım. Lunapark manyağıyımdır. Mesela benim korkularım vardı. Böcek gördüğüm zaman koşarak kaçardım, tiksinirdim. Şimdi Survivor'a gittim, korkuyla yüzleştim. Yılanı canlı canlı elime alıp oynadım. Kendini keşfedebileceğin tek yer Survivor.

Sizi en çok zorlayan şey ne oldu adada?

Havanın sıcaklığı ve açlık… Dayanmasına dayanıyorsun. Ben açsam, karşı taraf da aç… Herkes aç! İlk yattığımızda tahta baraka çok zorladı. Oranın yağmuru da barakanın içine girdi, nemliydi ve üşüdük. Böcek korkusundan kapşonla yüzümüzü kapatıp, komple battaniyeyi örtüyorduk. Uykudan çok uyandım, gece çok altımızdan bir şeyler geçti.  Palmiyeleri ne gezdiğini görmek için çıkardık. 

GECE ÜÇTE TUVALET İÇİN KOŞARAK ORMANA GİTTİM

Adada daha fazla devam etmeyi mi bekliyordunuz?

Sonuna kadar giderdim arkadaşlarım adaletli davransaydı. Tereddütüm yoktu. Her türlü şartı göze alarak gittim. Tuvalet yok. 4 kız ormanın derinliklerine gidiyorduk. Her an karşımıza her şey çıkabilir diye. Mümkün olduğu kadar o işleri geceye bırakmıyorduk. Hava kararmadan tuvalet işini bitiriyorduk. Bir defasında Hindistan cevizini çok tükettiğim için onunla ilgili bir anım oldu. Duygu 'Karın ağrısı yapar çok yeme' demişti. Ben de 'Duygu o kadar açım ki, umrumda değil' demiştim. Yedim, gece saat 3 gibi hava zifiri karanlık, o karın ağrısıyla ormana nasıl gittiğimi bilmiyorum. O an gözün hiçbir şey görmüyor yılan çıktı, fare çıktı… Nasıl gittiğime inanamadılar.

Survivor size ne kazandırdı?

Sabır. Burada tahammül edemiyoruz bazı şeylere, şımarık davranıyoruz. Her şey elimizin altında. Orada en önemli şey sabır… Bir simit, bir hamburger kazanmak… Geçen gün ablama 'O kadar küçük şeylerle mutlu oluyordum ki' diyorum. Hatırlatıyor çünkü yarışma sana. Şükretmeyi öğreniyorsun. Seyirci de birebir karakterinizi tanıyor. Açlık öyle bir psikolojik savaş ki… Belki iki hafta daha kalsaydım ben de agresifleşirdim.

Demet Akalın'ın size 'Süs bebeği' yakıştırması çok sert değil miydi?

Onun kararını kendi veremez. Kimsenin haddi değildir 'Eda buraya yakışıyor veya yakışmıyor' demek. Benim kararıma saygı duymak zorundalar. Bu bir. Sınırlarını aştı, o sınırlara uygun çerçevede yapsaydı cevap bile vermeyecektim. Sizin söylediğiniz şarkıcı eleştiri yapmadı. Her zamanki yaptığı şeyi yaptı. Bir sanatçının örnek olması lazım. Detayına girdim çok fazla haddini aşmış. Survivor 'Hadi kek börek yap, izleyelim' gibi kolay bir mantık değil. Bir gün aç kal bakalım ne yapacaksın? Bu 'ben mikrofonu alayım, arkadan müzik gelsin. Bir saat sonra sahneden ineyim'e benzemez. Kusura bakmasınlar.

DEDİKODULARIN ELEBAŞI AKIN'MIŞ!

Pişmanlık duyduğunuz kavgalarınız oldu mu adada?

Ben orada pişmanlık duyacağım hiçbir şey yapmadım. Savunduğum her şeyin arkasından koştum. Ahmet'le problemlerimiz vardı ve onun yüzüne 'Samimiyetsizsin' dedim. Hep şöyle bir tez var, kadınlar dedikodu yapar. Programı çıktıktan sonra izledim. Erkeklerimiz bu tezi yıkmış. Genelleme yapmıyorum. Özellikle üçlümüz var, Akın, İsmail, Ahmet. Maşallah bir kulistir gidiyor. Madem bu kadar cesaretliysen çık karşıma konuş. Biz Akın'la çok iyiydik. Ben hep Ahmet'le tartışıyordum. Meğer asıl elebaşı Akın'mış. Şok bende. Beraber yarışırken 'Edacım süpersin, erkek olarak böyle yarışamadım' diyor, sonra alevliyor. Şimdi Duygu'ya oynuyorlar, çünkü amaçları kız göndermek. Hep son sayılara İsmail'i koyup 'Onun sayesinde ödül aldık' gibi gösteriyorlar.

Kendi tavrınızdan memnun musunuz adadaki olaylara karşı?

Bana yaptıklarının aynısı. Hikaye aynı, senaryo aynı, sadece oyuncular farklı.  Birazcık söylediğin şeyin arkasında olacaksın. Bazı arkadaşlarım bunu yapamadılar. Ben bayan olduğum halde yapabildim. Ben giderken İsmail hakkında uçakta coştuk, iyi ki var, çok eğleneceğiz derken farklı yönlerini gördüm. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovdular. Ben doğru söyledim. Ben devamlılığımı hep korudum. Ben karakterimi Survivor'da bırakmadım. Benim için asıl güç karakter gücüdür.

'BEN BU ADAYA FAZLAYIM' DİYE DÜŞÜNDÜM

Adadayken en çok neyi özlediniz?

Bazı insanların ikiyüzlülüklerini görünce bir an iç sesin 'ben buraya, bazı insanlara fazlayım' diyor. Açıksözlü olmamak gerekiyor. Etrafına bakıyorsun, bazı insanlar kapalı kutu. Oradaki en büyük rahatlığımız her şeyden bihaber olmaktı. Bayağı bir temizlenerek buraya geliyorsun.

Bir çok ünlü makyajsız yakalandığında gazetecilere çok sinirleniyor. Siz orada 17 gün en doğal halinizle yer aldınız.
Ben günlük hayatımda hiç makyaj yapmam. Steril bir hayat yaşıyorum. Pazara gider, markete gider evde ablamla temizlik yaparım. En büyük artısı Survivor'un şu oldu: Artık daha rahat makyajsız çıkıyorum. İnsanlar alıştı. Benim zaten egolarım yoktu.

Kendinizi çok zayıf buluyor musunuz?

Çok zayıfladım. Kilo verince direk yüzüm çöküyor. Üç haftada 5 kilo verdim. Boyum 1.75, şu an 50 kiloyum. Her gittiğim yerde şaşırıyorlar.

Peki sizce Survivor'ı kim kazanacak?

Ünlüler'den Tolga ya da Gökhan, Gönüllüler'den Yiğit. Son dörde Turabi de kalır bence.

O ÜÇLÜYLE ASLA BİR ARAYA GELMEM

Döndükten sonra insanlardan nasıl tepkiler aldınız?

Şahane. %95'i 'çok karakterliymişsin, düzgünmüşsün, lafının her zaman arkasındaydın ve giderken Ahmet'i öpmeyerek bunu gösterdin' dediler. Hiç ikiyüzlü değilim. Görüşmeyeceğim üç isim var: İsmail, Akın, Ahmet. Ama profesyonel olarak işle alakalı bir araya gelirim. Ama özel hayatıma girmeyecek insanlar.

Adada kriz bitmiyor!

Her bölümünde heyecan ve aksiyonun yaşandığı yarışmada takımlar arasında kriz bitmiyor.

Ünlüler takımında Tolga Akel’e tepkiler devam ederken, ekipteki kızların Tolga’nın yanında yer almasına İsmail Baki nasıl cevap verecek? İkili oynanıyor cümlesine Duygu’nun tepkisi ne olacak

Ödül Oyununda Büyük Çekişme

Kıran kırana geçecek ödül oyununda  takımlar yine karşı karşıya gelecek ve sürpriz ödül için yarışacak.Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunucuğulunu üstlendiği yarışma soluksuz izleyeceğimiz bir bölüm ile ekranlara geldi. Survivor'da neler yaşandı? Survivor son bölümde neler oldu? Survivor'da kim elendi? Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor son bölüm full izle. Survivor izle internetten tek parça halinde bugun.com farkıyla..

Survivor'da bu hafta eleme yoktu. Yarışmacılar ödül oyunu için yarıştı. Ödül oyunu ise ailelerden gelen mailleri okumaktı. Gönüllüler bu kez çok iddialılardı. Survivor'da ödül oyununu Gönüllüler kazandı ve ailelerinden gelen mailleri gözyaşları içinde okudular. Survivor son bölüm full izle. Survivor izle internetten tek parça halinde bugun.com farkıyla..

Ünlüler ise bu oyunu kazanmak istediler ama bu kez çok başarılı olamadılar. Ünlüler oyunu kaybetti. Ünlüler ilk kez bu kadar hayal kırıklığı içinde adalarına döndüler.

SURVİVOR'DA GEÇEN HAFTA NELER YAŞANDI?

Ödül oyununda galip gelen takım Ünlüler oldu. Ünlüler bir tepsi börek yedi. Gönüllüler ise birbirini yedi. Survivor'da kim elendi? Survivor'da ilk elenen isim EkrEm ikinci elenen isim Eda olmuştu. Bugün elenen isim kim oldu? Survivor'da elenen isim Samanta oldu..

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNU..

Survivor 'da muhteşem bir gece yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler'in kıyasıya yarıştığı yarışmada yine başarılı olan taraf Ünlüler oldu. Survivor son bölüm izle. Survivor son bölüm full izle. Survivor izle bugun.com farkıyla..

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması bu sene iddialı ve sporcu yarışmacıların yer aldığı bir gösteri şöleni haline geldi.

Survivor'da Ünlüler takımı bir çok yarışmada başarılı olurken Gönüllüer birlik içinde olamadıkları için yarışmada başarısız sonuçlar elde etmeye başladı.

Dün akşam ise yine muhteşem bir ödül yarışması vardı. Ödül bir tepsi börekti. Gönüllüler günlerdir açtı mutlaka kazanmaları gerekiyordu bu yarışmayı. Ünlüler'de eğer kazanamazlarsa açlık ile karşı karşıya kalacaklardı. Survivor son bölüm izle. Survivor son bölüm full izle. Survivor izle bugun.com farkıyla..

Sonuçta Ünlüler üstün başarı sağladı ve bir tepsi böreği hak etti. Ünlüler 'in börek yeme manzarası görülmeye değerdi. Son olarak tepsiyi bile yaladılar.

Diğer yandan Gönüllüler ise açlık ile terbiye olunca birbirlerini yedi. Sahra sinirlerine ve gözyaşlarına hakim olamadı. Yani anlayacağınız Ünlüler börek yerken Gönüllüler birbirlerini yedi..Survivor son bölüm izle. Survivor son bölüm full izle. Survivor izle bugun.com farkıyla..

ADAYI FARE BASTI..

Dominik'te yapılan 2014 Survivor yarışması kıran kıran devam ediyor.

Yarışmacıların derin bir uyku çektiği sırada kameraların görüntülediği bir hayvan, izleyenlerin panik yapmasına sebep oldu. Survivor son bölüm izle. Survivor son bölüm full izle. Survivor izle bugun.com farkıyla..

SURVİVOR 12. BÖLÜM FRAGMANISurvivor 12. bölümü ile bu cumartesi saat 20.00'de Star TV'de. Nefesleri kesen Survivor yarışmasında Gönüllüler kazanmak zorunda. Amansız bir mücadelenin yaşandığı Survivor adasında neler oluyor? Survivor adasına her hafta bir kişi veda ediyor. Yarışmacılar Survivor'da hem takımları için yarışıyorlar, hem de kendi takımlarındaki adaylar ile yarışıyorlar. Survivor 2014 Dominik Cumhuriyeti'nde yapılıyor. Survivor 12. Bölümü ile yine nefesleri kesiyor. Survivor yeni bölümü Cumartesi günü ekranlara gelecek. Survivor 12. Bölüm tanıtım videosu hemen aşağıda. Survivor 12. Bölüm ve Survivor hakkaındaki tüm detaylar bugun.com.tr'de...

SURVİVOR 11. BÖLÜM FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZDokunulmazlık sembolü de bu hafta Yiğit'in oldu

Kıran kırana geçen ödül ve dokunulmazlık oyunlarının yanı sıra, bir de vedaya sahne oldu. Adada mücadele eden yarışmacılarından birinin daha ateşi söndü  ve yarışma dışı kaldı. İzleyici oylarıyla belli olacak bu isim kim oldu? Yarışmacılar kadar izleyicilerin de büyük bir merakla beklediği bu an bütün heyecanıyla bugun.com.tr’de

Gönüllüler takımı bir kişi daha eksildi!

Gönüllüler’den Ekrem ve Ünlüler’den Eda’nın elenmesinin ardından Gönüllüler takımından Samanta da elendi.

Yedinci sezonuna çok daha güçlü başlayan Survivor, eleme günüyle ekranda. Yeni sezon, on ikinci bölümü ile ekrana gelen programda Gönüllüler takımında bir yarışmacı adaya veda etti. Daha ilk gününden itibaren büyük çekişmeye sahne olan adada  heyecanlı bekleyiş Samanta'nın elenmesiye son buldu...

BU HAFTA ELENEN İSİM SAMANTA MENDES KİMDİR?Survivor'da bu hafta Samanta Mendes elendi. Samanta Mendes, Survivor gönüllüler takımının kıyasıya mücadele eden yarışmacılarından biriydi. Peki Samanta Mendes kimdir? Samanta Mendes hakkındaki bütün bilgiler. Bütün merak ettiklerinizi haberimizin devamında bulabilirsiniz. (Samanta Mendes kimdir)

SAMANTA MENDES KİMDİR?

1 Ocak 1986 doğumlu Gana kökenli Samanta Mendes, 16 yaşında katıldığı bir güzellik yarışmasında birinci olup kazanarak ünlendi. Güzellik yarışmasında birinci olduktan sonra modellik yapmaya başlayan Samanta Mendes, aynı zamanda TIP öğrencisi.Boyu  1,73 olmakla birlikte 53 kilodur. Aynı zamanda İngilizce, Türkçe, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Kriolca olmak üzere 6 dil bilmektedir. Samanta Mendes‘i  TV8'de ekrana gelen Şakada Şuka programından tanıyoruz. Siyahi güzel sunduğu Şakada Şuka programıyla tanındı.

Survivor tekrar ekranlara döndü. Nefes kesen yarışmalarıyla hayranlarını ekranlara kilitlemeyi başaran Survivor bu yıl da çok ilgi görecek gibi görünüyor.

Heyecan, adrenalin, gerilim, öfke, açlık, arkadaşlık, yardımlaşma, güç, denge, yüzme, koşu ve güç mücadelesi... Tüm bunları aynı programda bulabilirsiniz. Dominik Cumhuriyeti’nde devam eden televizyon tarihinin en zorlu yarışması Survivor,  yine çok konuşulacak bir bölümle daha ekrana geldi.GEÇEN HAFTA EDA ÖZERKAN ELENMİŞTİ

Survivor'a geçen hafta Ünlüler takımından Eda Özerkan veda etmişti.

Survivor 2014'ün 18 Mart 2014 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Ünlüler takımından bir isim adaya veda etti. Pazar akşamki konseyde takım arkadaşlarının sms oylamasına gönderdiği isim olan Eda Özerkan ile halk oylamasında en fazla oyu alan Tolga Karel'in seçtiği yarışmacı Akın Saatçi oylamaya kaldı. Sms oylaması sonucuna göre adaya veda eden isim Eda Özerkan oldu.EDA ÖZERKAN KİMDİR?

Özerkan 1984, Adana doğumlu Türk dizi oyuncusudur. Eda Özerkan Kadıköy Anadolu Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Lise döneminde resim ve dans eğitimi aldı. 2002 yılında Beyaz Show’da Ejder’in İnci Taneleri’nden biri oldu. 2007 yılında Ekol Drama’dan oyunculuk eğitimi aldı.

MÜGE UZEL KİMDİR?

Müge Uzel Survivor'da dikkatleri üzerine çekti. Ekranlara nefes kesen bir bölümle dönen Survivor'ın gönüllüler ekibinde yer alan Müge Uzel kimdir? Güzelliğiyle dikkat çeken Uzel'in adada neler yapabileceği merakla bekleniyor. Peki kimdir Müge Uzel. Survivor'da yarışacak olan Müge Uzel hakkındaki detaylı bilgiyi sizler için derledik. Müge Uzel kimdir? (Müge Uzel Survivor'da)

HOSTESLİK YAPTI

Survivor adasına gitmeden basında ünlüler takımındakilerden daha çok yer alan Müge Uzel, Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu.  Survivor 2013’ün en çok konuşulan isimlerinden olan Fatmagül Faki gibi o da bir dönem hosteslik yaptı. 1 yıl kadar Pegasus’ta çalıştıktan sonra oyunculuk ve spikerlik eğitimleri aldı.Müge Uzel’in yolu Esra ve Ceyda Ersoy kardeşlerle üniversitede kesişti.  Twitter’a, Müge Uzel’in Kültür Üniversitesi’nden sınıf arkadaşı olduğunu yazan Ceyda Ersoy, “Burnunu yaptırmışsın, güzel olmuş” diye ilave etmeyi de ihmal etmedi. Mert Öğün de Beyaz TV’deki “Söylemezsem Olmaz” programında, “Müge Uzel, Galatasaraylı Emre Çolak’ın eski sevgilisidir” iddiasında bulundu. Fakat Survivor gönüllüsü Müge Uzel bu iddiayı yalanladı. Müge Uzel'in son olarak da Survivor adasına gitmeden önce oynadığı reklam filmi yayınlanmaya başlandı.

Bu sezon Survivor'a katılan ünlü yarışmacılar;

Tolga Karel (Oyuncu), Gökhan Keser (Oyuncu, şarkıcı), Ahmet Dursun (Futbolcu), İsmail Baki Tuncer (Komedyen), Duygu Bal (Voleybolcu), Merve Aydın (Milli atlet), Serenay Aktaş (Oyuncu), Eda Özerkan (Oyuncu).

Ünlüler takımından çekinmediklerini ve kendilerinin daha güçlü olduğunu iddia eden gönüllüler bakalım adada nasıl bir mücadele verecek?

Eda Özerkan kimdir?Eda Özerkan, (d 11 Mart 1984, Adana) Türk dizi oyuncusudur.

Özerkan Kadıköy Anadolu Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Lise döneminde resim ve dans eğitimi aldı. 2002 yılında Beyaz Show’da Ejder’in İnci Taneleri’nden biri oldu. 2007 yılında Ekol Drama’dan oyunculuk eğitimi aldı.

Gökhan Keser Kimdir?1987 İzmir doğumlu Gökhan Keser, aslen Rize Pazar lı bir ailenin oğludur. 14 yaşında hobi olarak başladığı modellik kariyerine birçok şey sığdırdı. Yurt içinde ve yurt dışında sayısız işler gerçekleştiren Keser,hobi olarak başladığı bu yolda Türkiye'nin belli başlı isimleri arasında yerini aldı.Bir yandan hayaline giden yolda "Ekol Drama Sanat Evi"nde Ayla Algan'dan oyunculuk eğitimi alırken, bir yandan da Sevingül Bahadır , Gül Sabar ,Kevork Tavityan,Randy Esen gibi birbirinden önemli isimlerden şan eğitimi almaya başladı.Elde ettiği başarılarla beraber,gelen teklifler arasından 2006 yılında Selena dizisi ile kamera önüne geçerek geniş bir hayran kitlesi edindi.2007 senesinde en başından beri yapmak istediği tek iş ve en büyük hedefi olan,müzikal kariyeri için albüm çalışmalarına ağırlık verdi.Çalışmalarına devam ederken 2008'de Zerrin Özer'in "Ömür Geçiyor" albümünün vokallerinde de bulundu.2008 yılında "Hepsi" grubuyla birlikte yönetmenliğini Mete Özgencil'in yaptığı "Kayıp Çocuklar Cenneti" isimli sinema filminde başrolü paylaştı.

Tanıtımları sinema salonlarında da dönen bu film yapımcılardan kaynaklanan sebeplerden dolayı yarım kaldı ve vizyona giremedi.Yıllardır hayalini kurduğu sahnelere Türkiye'nin önde gelen en önemli kadın solistlerinden Sıla ile adım atan Keser;uzun süre sahnede Sıla'ya vokalist olarak eşlik etti.Sıla'nın "İnşallah" ve "Kafa" video kliplerinde de bulunan Keser sanatçının 3. Albümü "Konuşmadığımız Şeyler Var"ın vokallerinde de bulundu.2011 yılının Nisan ayında "Sıla" ile düet yaptığı; sözleri Sıla Gençoğlu, müziği ise Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır imzalı "Hadi Ordan" adlı single'ını radyolar ve dijital platformlar aracılığıyla müzikseverlerin beğenisine sunarak müzik kariyerindeki ilk işini başarıyla gerçekleştirdi.

Gökhan Keser'in "Sony Music" etiketiyle 2012 yılının Ocak ayında raflardaki yerini alan kendi adını taşıyan albümünün prodüktörlüğünü Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır yaptı. Albümün, sözü Sıla Gençoğlu ve Gökhan Keser'e, bestesi Gökhan Keser'e ait olan çıkış şarkısı ve klibi "En Kötü Günümüz Böyle Olsun" sosyal medyada da büyük beğeni toplayarak müzik listelerine üst sıralardan giriş yaptı.Ardından kliplendirdiği Bazen ve Seninle Bozdum şarkılarıyla ivmesini her geçen gün yükseltip başarılarına yenilerini ekliyor.

Duygu Bal Kimdir?Duygu Bal , Türk voleybolcu. Voleybola Ankara'da başladı. Vakıfbank Güneş Sigorta altyapısından yetişmiştir. Ankara Üniversitesi Beden Eğitimi öğrencisidir. Emlak Toki'de oynadıktan sonra 2007-2008 sezonunda Vakıfbank Güneş Sigorta takımına transfer oldu. Mevkii Orta Oyunculuk olan Duygu Bal milli formayı yüzden çok kez giymiştir. 2010-2011 sezonundaİtalya A1 Ligi takımlarından Riso Scotti Pavia'ya transfer olmuştur.

Yorumcular tarafından ülkemizin gelecek vadeden önemli oyuncuları arasında gösterilmektedir. Genç yaşına rağmen takım arkadaşlarını yönlendirerek takımın performansını artırıp birçok maçın kazanılmasında lider rolü üstlenmiştir. 2011-2012 sezonunda Fenerbahçe'ye transfer olmuştur. Fenerbahçe ile 2012 yılında doğum gününde CEV Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu yaşamıştır. Ayrıca Doha'da düzenlenen Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda 3.lük elde eden Fenerbahçe kadrosunda yer almıştır.

Merve Aydın Kimdir?ENKA spor kulübünün atletizm branşı sporcusudur.2008'de Dünya Gençler Atletizm Şampiyonası ve 2011'de Avrupa 23 yaş altı Atletizm Şampiyonası'nda 800 metre koşuda gümüş madalya kazanmıştır. Aynı yıl Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4x400 bayrak yarışında ikinci gümüş madalyasını da kazanmış ve Avrupa 23 yaş altı Atletizm Şampiyonası'ndaki performansı ile Dünya – Olimpiyat B barajını da geçmiştir.

Londra 2012 Yaz Olimpiyatları kadınlar 800 metre seçmelerinde 2.seride yarışan sporcu, yarış esnasında sakatlanarak 3:24.35'lik dereceyle serisini sonuncu olarak bitirdi. Sakatlık acısı nedeniyle ağlayarak yarışa devam edip bitirmesi, onu manşetlere taşımıştır.12 Haziran 2012 tarihinde Beyaz Rusya'da Olimpiyat seçmeleri kapsamındaki yarışta koştuğu 2:00.23'lük derece ile 800 m Türkiye rekorunun sahibidir.

Ahmet Dursun Kimdir?Ahmet Dursun , Türk eski millî futbolcu. Son olarak 2. Lig ekiplerinden Eyüpspor'da oynadı. Burada Ocak 2012 tarihinde sakatlıklardan dolayı kariyerine nokta koydu.aldıgı bir kararla tekrar 2014 yılında futbola Eyüpsporla devam etme kararı aldı.

Tolga Karel Kimdir?Tolga Karel 1978 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Paris Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nü bitimresinin ardından gösteri sanatları, sinemografi ve draam alanlarında eğitim aldı. Bulgaristanda düzenlenen Best Model yarışmasında ikincilik elde etti. Türk televizyonlarında ilk kez "Yaprak Dökümü" adlı dizideki Oğuz karakteriyle giriş yaptı. Gösterdiği performans Türk haklı tarafından sevildi. Yaprak Dökümü dizisinin ardından Kanıt dizisinde de bir süre rol aldı.30 Ağustos 2011 yılında manken Güney Museyeva ile hayatını birleştiren Tolga Karayel'in bu evlilikten Cihangir Can adında bir oğulları olmuştur.

Serenay Aktaş Kimdir?Serenay Aktaş 1 Ekim 1993'te İstanbul Bakırköy'de doğdu.Henüz okuldayken tiyatro ile ilgili çalışmalarda yer alan ve bu konudaki ilgisi ve yeteneği ile dikkat çeken Aktaş halen eğitim çalışmalarını da sürdürmektedir. Oyunculuk alanındaki yeteneğinin yanı sıra kendine özgü pek çok dikkat çekici özelliğe sahip Serenay aynı zamanda çok yetenekli bir bayan futbolcudur. Evet ilk duyulduğunda garipsenebilecek bu özellik Serenay Aktaş'ın çok yönlü kişiliğininde bir yansıması.Aktaş Zeytinburnuspor Kulübünde görev aldıktan sonra şu an Fatih Vatan Lisesi Spor'un başarılı bir sporcusudur.Yazı yazmaya da özel bir ilgisi bulunan Serenay şiir dili etkisi taşıyan düz yazılarını da ileride yayımlamayı düşünüyor. Oyunculuk alanında da genç yaşına rağmen kısa zamanda tecrübeler edinmeye başlayan Serenay Aktaş son dönemde televizyonun dikkat çekici projelerinden bir tanesi olan Kanıt dizisinde rol alarak oyunculuk kariyerine başlamıştır.Ayrıca Umut yolcuları, Türk Malı , Şüphe , Yahşi Cazibe gibi çokça bilinen projelerde görev alan Serenay halen Kalbim Seni Seçti dizisinde rol almaktadır. Dizi çalışmalarının yanı sıra özgün ve sıra dışı güzelliği ve oyunculuktaki başarısıyla dikkat çekerek sırasıyla Baston - Tek Perdelik Aşk Oyunu , Bülent Serttaş - Gülüşü Yaralım ve Frekans - Papatyalar kliplerinde yer almıştır. Serenay'ın her daim dillendirdiği bir özelliği ise annesine olan düşkünlüğü ve sevgisi.Tüm bunların yanında halen özellikle oyunculukla ilgili çok yönlü çalışmalarını sürdüren Serenay Aktaş ışıltısı , yeteneği ve güzelliği ile başarı yolunda emin adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir.

İsmail Baki Tuncer Kimdir?1999 yılında vatani görevini tamamladıktan sonra, 2011 yılında yapımcılığını Hıncal Uluç'un üstlendiği, sunucuklarını Ali Kocatepe ve Nehir Erdoğan'ın yaptığı TRT 1 ekranlarında yayınlanan "Tele Pazar" yaptığı canlı yayın skeçleri ile kariyerine başladı. İsmail Baki 2003 yılında yaptığı radyo skeçleri ile, sanatını konuşturdu ve çok geçmeden televizyon reklamlarından, dizi filmlere; Radyo reklamlarından, televizyon programlarına, medyanın her alanında daha da ismi tanınır oldu. Daha sonralarında bir spor kanalında "Komiglig" adlı spor komedi programı ve ayrıca "Magazin Rüzgârı" adlı programda parodilerde boy gösteren, "Kısmet Değilmiş" ve "Erkek Tarafı" dizilerinde rol alan, Meşhurlar Perdesi’nde ünlü tiplemeleri sesiyle canlandıran ve radyolarda sesiyle hayat verdiği karakterlerin olduğu reklam işleri dönen İsmail Baki Tuncer; daha sonra Süper FM’e transfer oldu. İlerleyen zamanla beraber isminden daha sık söz ettiren ve insanları eğlendirmek ve güldürmek adına güzel işlere imza atmak isteyen, İsmail Baki Tuncer TV8'de yayınlanan "Joker" adlı şaka programında ve yine TV8'de "Co-Medya" isimli programda görev almıştır. Ayrıca Kanaltürk ekranlarında “Medyatip” isimli mizah programında görev alan İsmail Baki 5 Ekim 2009’da Pal FM bünyesinde program yapmaya başlamış ve 26 Ağustos 2011'den itibaren radyoculuğa ara vermiştir. 2011 sonlarında farklı bir program formatı ile TRT 1 ekranlarında Tonga isimli gizli kamera bilgi yarışması sunuculuğu üstlenen İsmail Baki, sonrasında TNT ekranlarında İSMAİL adlı programıyla izleyenlerin beğenisini kazanmıştır. Son olarak Fox TVekranlarında yayınlanan ve dönemin en kaliteli skeç ve tiplemeleri ile insanların beğenisini kazanan komedi programı İsmail Baki TV ile adından söz ettirdi. Özellikle kendini taklit mecrasının dışına çıkarıp, meydana getirdiği özgün tiplemeleri ile takdir topladı. Bu özgün tiplemelerin başında gelen Sabit Kanca bir anda görsel ve sosyal medyada fenomen haline geldi. Bu teveccühe karşılık vermek isteyen İsmail Baki, kolları sıvadı ve 2013 Mart ayında Sabit Kanca filmi ile sinemalarda boy göstermeye hazırlanıyor.

Survivor Yarışmasının gönüllü yarışmacılarıMert Palavaroğlu, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen, Akın Saatçi, Ertunga Gemuhluoğlu, Ekrem Toraman, Berna Sibel Deniz Canbeldek, Sahra Esra Işık, Müge Uzel, Emisa Samanta Mendes Gomes Avcı.

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, televizyon tarihinin en zorlu yarışması Survivor bu sene Dominik'te çekiliyor. Zorlu yarışmacılar kendilerini koşullara uygun olarak ayarlarken, yarışmadan ilk fotoğraf basına sızdı.

Turabi Çamkıran kimdir?Turabi Çamkıran, 1986 Mersin’de dünyaya geldi. Break Dans üzerinde ihtisas yapan isim gününün büyük bölümünü dans antrenmanları ile geçiriyordu. Ayrıca yarışmada gösterdiği performans ile birlikte birçok kişiye dans eğitmeni olarak hizmet veren isim çocukluk yıllarından itibaren merak saldığı dövüş sporlarına dans alanındaki başarılarının ardından meraksaldı. Dans dünyasına bir süre ara veren isim diğer bir hobisi olan dövüş sporlarında kendini geliştirmeye karar verdi. Günlük antrenmanlarını sıklaştıran isim gitgide bu hobiyi meslek haline dönüştürdü ve kafes dövüşlerinde yer almaya başladı.

Kafes dövüşlerine katılan Turabi Çamkıran bu işi meslek haline dönüştürerek para kazanmaya başladı. Çıktığı maçların birinde mağlup olan isim bu maçta yediği dayağın ardından bu işte bir numara olmaya karar vererek antrenmanlarını arttırmıştır. Hatta birçok dövüş sanatının yer aldığı kafes dövüşünde en iyi yere gelebilmek için Muay Thai öğrenmek amacıyla bu dövüş sanatının çıkış merkezi olan Tayland’a gitmiştir. Buradaki eğitimini tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönen Turabi Çamkıran Yetenek sizsiniz yarışması ile karşımıza çıkıyor.

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının son yayınlanan sezonundaki akrobasi gösterisi ile karşımıza çıkan Turabi Çamkıran birçok kişiyi kendine hayran bıraktı. Özellikle kaslı vücudu ile Hülya Avşar’ın ilgisini çeken yarışmacı ikinci turda gösterdiği performans seyircilerin beğenisini kazanmayınca yarışmaya veda etmiştir. Özellikle geçtiğimiz sezon yine Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasından çıkarak Survivor’a katılan ve 1. olan Hilmi Cem’in ardından gözler Turabi Çamkıran’a çevrildi. Herkes aynı başarıyı Survivor Turabi Çamkıran’ın gösterip gösteremeyeceğini merak ediyor. Ama kesin olan bir şey var ki Turabi yarışmada en çok dikkat çeken Gönüllü yarışmacılardan biri olacak.

Akın Saatçi kimdir?Onu aslında Baba Ocağı dizisinden yakından tanıyoruz. Saatçi Survivor için de,"Her savaşı veririm ama asla vazgeçmem." diyerek iddiasını ortaya koydu.

Mert Palavaroğlu kimdir?Gösteri dünyasından, radyoya ve spora kariyer geçmişinde olmayan yok Mert'in. Survivor'ı ise kazanma hırsı o kadar büyük ki," Gözlerimden ateş bile çıkarırım." diyor tanıtımda.

Yiğit Dikmen kimdir?Uzun yıllar futbol oynamış şimdilerde ise Crossfit'le uğraşıyor. Yiğit, kardeşi konservatuar öğrencisi Yağızhan'ın dizilerde rol almasından da heves ederek Survivor'a katılma kararı almış. O da tıpkı Hilmicem gibi ada dönüşü setlerin yolunu tutmuş.

Ekrem Toraman kimdir?Gönüllüler adasının beyni ya da Mustafa Topaloğlu'ndan örneklerini gördüğümüz şekilde filozofu olacağı düşünülen Ekrem Toraman da iddialı bir yarışmacı.

Ertunga Gemluhoğlu kimdir?Lost dizisinin John Locke karakteri gibi kendinden emin duruşuyla dikkat çekti Ertunga. Bakalım gönüllülere ağabeylik edecek gibi görünen Ertunga Lost'takiler gibi ada şartlarına tahammül edebilecek mi?

Sahra Işık kimdir?Bu yıl Survivor'da yarışacak bir diğer isim de voleybol sahalarından geldi. Ünlü voleybolcu Sahra Işık gönüllüler kontenjanına dahil oldu ve Survivor biletini kaptı. 1.80 boyunda ve 58 kilo olan Sahra voleybolun yanında modellik de yapıyor.

Samanta Mendes kimdir?24 yaşındaki Samanta Gana kökenli. Güzelliği ise 16 yaşında katıldığı bir yarışmada tescillenmiş. Samanta aynı zamanda tıp öğrencisi ve tam 6 dil biliyor.

Berna Canbeldek kimdir?Yine 'Yetenek Sizsiniz'den adaya transfer olan dikkat çekici isimler arasında Berna. Gösterileriyle finale kadar yükselmişliği var. Boyu 1.69, şimdilik de 56 kilo.

Müge Uzel kimdir?Gönüllüler adasının kuşkusuz bu sezon en çok konuşulacak isimleri arasında çarpıcı güzelliğiyle dikkat çeken Müge Uzel geliyor. Müge hem güzel hem iddialı.