haberL haberR
0 facebook twitter googleplus

YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'NİN ŞAMPİYONU KİM OLDU? (24 ŞUBAT 2014)

25 Şubat 2014 Salı, 10:18
Türkiye'de tüm gözler dün gece Yetenek Sizsiniz'deydi. Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin şampiyonu belli oldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmacılarının final performansları izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı. Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölüm performansları izle. Yetenek Sizsiniz Türkiye ile ilgili
YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE'NİN ŞAMPİYONU KİM OLDU? (24 ŞUBAT 2014)
Yetenek Sizsiniz Türkiye 2014 final bölümü ile bu gece nefesleri kesti. Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin şampiyonu belli oldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye final gecesi izle. Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölüm izle. Yetenek Sizsiniz Türkiye birincisi kim oldu. Bu yıl Yetenek Sizsiniz Türkiye'yi kim kazandı. Yetenek Sizsiniz Türkiye final özeti izle. Yetenek Sizsiniz Türkiye sezon finali izle. Yetenek Sizsiniz Türkiye ile ilgili tüm ayrıntılar ve Yetenek Sizsiniz Türkiye ile ilgili tüm bilgiler bugun.com.tr'de...

FİNAL BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZYetenek Sizsiniz Türkiye'de büyük final bu gece son buluyor. Kimin şampiyon olacağı ise şimdiden merak konusu. Yetenek Sizsiniz Türkiye'de bu gece en dikka çeken gösteriye gidiyoruz Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında ilk baştan bu yana yaptıkları ilüzyon gösterileri ile kendilerini kanıtlamışlardı. Final performansları ise ayrı bir güzellikte oldu. Yaptıkları show ile juri ve seyirciler ayakta alkışladı.Bardakların içinde objeleri geçirmesi ve ellerini camdan geçirmeleri ise herkesi hayret içinde bıraktı. Herkesin kafasındaki tek soru bunlar bu kadar ilüzyonu nasıl yapıyor ve sırrı ne olduğu. Kıvanç ve Burak asıl final sahnesi ile kartlar ile yaptıkları ilüzyon oldu. Kağıtların resimlerini değiştirdiğinde şok oldular. Juri üyeleri ne diyeceklerini şaşırdılar.

Dün gece final gösterisinden bir performans haberi

Gecenin nefesleri kesen performansı önceki turlarda zeka küpleriyle yaptığı gösterilerle dikkatleri üzerine çeken Emre Erdin'den geldi. Emre Erdin 2. turda zeka küpünü ayaklarıyla, yarı finalde ise 3 küpü suyun altında çözerek finale gelmişti. Finalde ise Emre Erdin inanılmazı başardı. Jüri tarafından karıştırılan zeka küpünü gözleri kapalı çözmeyi başaran Emre Erdin izleyenlerden büyük alkış topladı. Gösterinin ardından jüriden 'Manyak mısın sen ya?' tepkisi alan Emre Erdin seyirciden tam not aldı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de final günü. 2014 Yetenek Sizsiniz Türkiye programında aylardır süren heyecan sona eriyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye'de şampiyon SMS oylarıyla belli oluyor. Birbirinden yetenekli yarışmacıların performanslarını sergilediği Yetenek Sizsiniz Türkiye finalinde Safa, Erhan ve Feyyaz; komedi, Emre Erdin; Rubik küp çözme, Mehmet, Muhammed ve Semih;  jonglör, Sessiz Dans; dans, İskenderun Mikado Dans; akrobatik dans, Game of Gölge; gölge sanatı, performanslarıyla yarıştılar. Gecenin en etkili performansları Game Of Gölge'nin performansı ve zeka küpleriyle yaptığı gösterilerle dikkatleri üzerine çeken Emre Erdin'den geldi.YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE ÖZETİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de performansların yarışı tüm hızıyla devam ediyor. Ekranların beğenilen yarışması 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' sürprizleri, şovları ve yeni yetenekleriyle ekrana gelmeye devam ediyor.

Her seferinde daha fazla şaşırtan yarışmacıların en ilginç, en iddialı, en heyecanlı yeteneklerini sergilediği yarışmada bu sezon Yetenek sizsiniz Türkiye jüri kadrosuna Eser Yenenler katıldı. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler ile yetenek avı devam ediyor...

Her seferinde daha fazla şaşırtan yarışmacıların en ilginç, en iddialı, en heyecanlı yeteneklerini sergilediği Yetenek Sizsiniz Türkiye'de heyecan devam ediyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele edecek.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yeni Bölüm

Final öncesi son performanslarda Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Kıvanç ve Burak yaptıkları gösteri ile seyircileri etkilemeyi başardılar. Kıvanç ve Burak illüzyon gösterileri ile Yetenek Sizsiniz Türkiye'de finale çıkmayı başardılar. Kıvanç ve Burak, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması yarı final performanslarında gecenin en çok alkış alanı ve Yetenek Sizsiniz Türkiye 22 Şubat Cumartesi gününün kazananı oldular. Yetenek Sizsiniz Türkiye final öncesi son gösteride yarı final performanslarında Kıvanç ve Burak, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarı final yarışmasında seyircilerin %95 olumlu oy alarak günün birincisi olarak finale çıkmayı başardılar.  ve Burak'ın yarı final performansını izle.

Acun Medya'nın düzenlediği Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni sezon yeni bölümü bu akşam. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması saklı kalmış birçok yeteneği tanıtmaya devam ediyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye izle. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm izle. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölüm izle. Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölüm izle...

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de performansların yarışı tüm hızıyla devam ediyor. Ekranların beğenilen yarışması 'YETENEK SİZSİNİZ TÜRKİYE' sürprizleri, şovları ve yeni yetenekleriyle ekrana gelmeye devam ediyor.

Her seferinde daha fazla şaşırtan yarışmacıların en ilginç, en iddialı, en heyecanlı yeteneklerini sergilediği yarışmada bu sezon Yetenek sizisiniz Türkiye jüri kadrosuna Eser Yenenler katıldı. Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler ile yetenek avı devam ediyor...

Her seferinde daha fazla şaşırtan yarışmacıların en ilginç, en iddialı, en heyecanlı yeteneklerini sergilediği Yetenek Sizsiniz Türkiye'de heyecan devam ediyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğinde Türkiye'nin her yerinden seçilmiş binlerce yarışmacı, yeteneklerini sergileyip, büyük finale kalabilmek için her hafta diğer yarışmacılar ile kıran kırana mücadele edecek.Yetenek Sizsiniz Türkiye Yeni Bölüm

Final öncesi son performanslarda Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Kıvanç ve Burak yaptıkları gösteri ile seyircileri etkilemeyi başardılar. Kıvanç ve Burak illüzyon gösterileri ile Yetenek Sizsiniz Türkiye'de finale çıkmayı başardılar. Kıvanç ve Burak, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması yarı final performanslarında gecenin en çok alkış alanı ve Yetenek Sizsiniz Türkiye 22 Şubat Cumartesi gününün kazananı oldular. Yetenek Sizsiniz Türkiye final öncesi son gösteride yarı final performanslarında Kıvanç ve Burak, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarı final yarışmasında seyircilerin %95 olumlu oy alarak günün birincisi olarak finale çıkmayı başardılar.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin Son Finalistleri

Yarışmada finale yaklaştıkça heyecan artıyor. Son finalistler! 24 Şubat Pazartesi final yapacak yarışmada performanslar nefesleri kesecek!

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’in jüri üyeliğini yaptığı, Alp Kırşan’ın neşeli sunumuyla ekrana gelen program Pazartesi akşamı final yapacak.

İlk turda jüriden geçer not alarak, ikinci turda yarışma hakkı elde eden yeteneklerin yarı finalde işleri daha da zor. Çünkü artık oyları stüdyoda bulunan seyirciler veriyor. Çok daha etkileyici performanslar sergileme zorunda kalacak yarışmacılar, seyircileri etkileyip, puanları toplamaya çalışacak.

Seyirci oylarıyla ilk ikiye giren yarışmacılar doğrudan yarı finale çıkarken 3. 4 ve 5. yarışmacı arasındaki tercihi Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’den oluşan jüri üyeleri yapacak.